in Ervaringen

21 dagen Kiezen voor Liefde

De 21 mini-meditaties vind je hier >

‘Ik vind dat altijd lastig verwoorden maar vooral de eerste (red. meditatie) toen we door het donker/duister gingen lopen was heel bijzonder ik denk daar steeds aan om het goed te laten doordringen en ik realiseerde me het eigenlijk pas een paar dagen later…… maar ik liep over het pad richting donker ik was ineens niet alleen ik weet niet wie er bij me waren kunnen volwassenen geweest zijn maar ik denk ook zeker één of meerdere kinderen. Hoe dichter ik bij het donker kwam hoe meer het licht, een soort gouden schijnsel van kaarsen, om mij heen ging schijnen dat was ook het moment dat ik de andere personen dicht bij mij waarnam…… het leek of de duisternis steeds verder naar achteren ging. Een paar dagen later drong dit pas echt tot me door en het voelt als een quote die ik vandaag las……
Duisternis kan licht niet doen verdwijnen
Licht kan duisternis wel doen verdwijnen’
💖✨🙏🏻✨💖

Lieve Germaine,
Allereerst wil ik je enorm bedanken voor de fijne meditaties. Wij doen hier als gezin iedere dag aan mee.
Bij mijzelf waren de lotusbloemen in voorgaande meditaties volledig wit. Bij meditatie 17 was de lotusbloem helemaal helder en doorzichtig zoals bij een kristal. 
Bij mijn moeder was de lotusbloem in voorgaande meditaties roze aan de onderkant met witte einden aan de bloempunten. Bij meditatie 17 was de hele lotusbloem wit. 
De vraag is voor ons beiden: Wat betekent deze verandering in de lotusbloem?
Alvast bedankt voor de te nemen moeite zien wij met belangstelling je antwoord tegemoet.
Veel liefs,
A en C

Lieve A en C,
Dank voor jullie bericht, heel fijn en mooi om te lezen wat die korte momenten van verstilling kunnen betekenen in een gezin in dit geval. Dankbaar daarvoor en dankbaar voor jullie delen.
Wat betreft de lotusbloemen kan ik alleen maar zeggen: Wow! Wat mooi! Wat een mooie transformatie hebben jullie doorgemaakt in deze korte momenten deze 21 dagen!
Wat de betekenis betreft, ben ik altijd erg voor het bekrachtigen van je eigen waarneming en je daarin te begeleiden. Immers alle kennis, weten en wijsheid is al in jou aanwezig en jullie krijgen deze beelden niet voor niets. Jullie kunnen ze ook niet voor niets waarnemen. Het is nu een kwestie van de taal van jouw Ziel, van jouw innerlijk weer leren verstaan. 
Dus mijn wedervraag is: hoe voelde de lotusbloem eerst en hoe voelt ie nu? Word je er blij van? Dankbaar? Of geeft het een ander gevoel? Spanning? Of misschien onrust? Hoe reageert je lichaam?Neem dit allemaal waar, sta alles toe om er te zijn. Sta toe dat het antwoord naar je toekomt (in plaats van het na te jagen). Wij willen vaak graag uitreiken, vastgrijpen, meteen antwoord… zo werkt het universum nu eenmaal niet. Hoe meer je je best doet, hoe meer het antwoord je als het ware ‘ontglipt’, net als in een droom, wanneer je iets wilt vastgrijpen,
Open je in plaats daarvan om het antwoord te ontvangen: in een Weten, een droom, iets waar je oog op valt, iets wat je hoort in een lied… je hoeft je er alleen maar naar te openen en te letten op al die schijnbare toevalligheden die op je pad komen. En ik ben natuurluck heel benieuwd en kijk uit naar jullie bevindingen.
Geniet van deze donkere dagen

Neem de lessen van 2021 mee naar het nieuwe jaar 
En zet heel bewust je intentie voor hoe 2022
Er voor jou uit gaat zien…
In Liefde, Namasté,

Germaine 🌹

Hoi Germaine,
Zo fijn de meditaties. Zo dankjewel daarvoor!
Ook echt de stilte, aarding en lichtheid nodig.
Ik ga proberen in deze tijden lichtheid en mijn juiste pad te vinden. 
Take care met elkaar
Lieve groet T

Dank voor jou bericht T, echt superfijn om te horen wat de meditaties voor je betekenen en dankbaar dat ze bijdragen aan jouw stilte, aarding en lichtheid.
Wat betreft het ‘proberen’: kijk eens of het je lukt om daar een ‘doen’ van te maken. Besluit om in deze tijd in Lichtheid en op het juiste pad te lopen. Alsof het al zo is. Geef je brein opdracht om te zoeken naar mogelijkheden ipv moeiluckheden en proberen, want als je probeert gebeurt er niets.Onze gedachten zijn scheppende krachten. Deze tijd is één grote uitnodiging om ons dit te her-inneren. Ik help je daar graag bij bijvoorbeeld met de mindset training die begin volgend jaar weer van start gaat.
Laat me weten hoe dat gaat.
Alle liefs,
Germaine 🌹

Lieve Germaine, wat een prachtige indrukwekkende meditaties! Dank je wel voor wat je voor ons  creëert en geeft! Op 2 december zag ik toen ik me omdraaide hoeveel licht er achter was, terwijl ik rustig vooruit liep door het duister. Op 3 december realiseerde ik me ineens op een dieper niveau dat alle natuurwezens in me zitten. Zoveel mooie momenten in verbinding met de natuurwezens kwamen bij me langs. Ontroerend!  Vandaag merkte ik dat het me openstellen voor de liefde nog een uitdaging is…..terwijl ze er altijd is….heel tegenstrijdig….. Krijg het nu heel erg warm en voel een glimlach en pijn in mijn hartchakra…. wat een bijzondere helingsprocessen!!! Heel veel DANK voor jouw aandeel! Veel liefs

‘ik schrok van de grote duistere wolk die ik zag, maar voelde dat ik erin kon lopen. in de wolk werd het steeds lichter om mij heen en kon ik er door heen lopen en terugkijkend was hij een stuk lichter geworden en wist ik dat ik met mijn Licht deze duisternis niet te vrezen had.’

‘Dankjewel Germaine met jouw fijne stem en krachtige energie en woorden. Ik voel liefde en eenheid en wil dit laten stralen in mezelf en uitstralen naar andere en de wereld .’

Hallo Germaine,
ik heb je ebook gelezen. heel herkenbaar wat je schrijft. Ondertussen ben ik dankbaar voor mijn sensitiviteit en ben ik vooral nu in deze tijd bezig met voelen. wat  voel ik bij contact met iemand, een gesprek aan de telefoon, wil ik wel ergens naartoe gaan enz..
Ik heb een grote les gekregen met een fitness accident. Mijn vriendin belde of ik mee wilde om te gaan fitnessenen onmiddelijk  vloog een nee uit mijn mond. Ik zei haar nog waarom zeg ik nee, het is mooi weer en het is goed voor de gezondheid. Ik zette mij op het roeitoestel en begon te roeien. het zadel vloog van de rail en ik viel met mijn zitvlak op het ijzer met kneuzing heiligbeen en beschadiging van zenuw waarvan ik nog blijvende last van heb. Maar alles is een boeiende reis en ik blijf positief.
Het is me nu gelukt om de volgende meditaties te volgen. Gisterenavond heb ik de eerste meditatie herdaan en vandaag zal ik 2en3 doen
Heel veel dank en liefs,

Dank voor je reactie L. en mooie bewustwording van je gevoeligheid en het ont-dekken van de kracht die daarin verscheen ligt. Want het is je kracht… wij mogen alleen weer leren om de taal van ons innerlijk te verstaan. Ik help je daar graag bij…Alle liefs,
Germaine 🌹

Ik deed vandaag je dag 1. Heerlijk. Mijn intentie is vrede voor de hele wereld en voor mij. Op 1 december op de 1-ste toon van het wavespell de gele mens. Dit wavespell , dat over vrije wil gaat,over welke keuze we maken: die van slachtoffer of meester van ons leven. Prachtig synchroon . Dank je wel Germaine.

Kon ik weer goed ‘gebruiken’ vandaag, bemoedigend,

Wat een mooie reis is dit, dankjewel 🙏🏽✨💚✨🙏🏽

heb zojuist het zesde cadeau uitgepakt: het pad van Liefde. Dank je wel Germaine💞

Ik doe ze s avonds, val soms in slaap maar voelt heerlijk!❤️🙏🏻
is helemaal prima, sterker, dan komt het rechtstreeks in je onderbewuste en ga je daar de nacht mee in. beter kan bijna niet! 🙏🌹

Mijn mama heeft geen social media. Opmerking van haar; zaaaaaalig . Germaine is echt een engel! 😘😘😘

Ik zie een aantal berichten over in slaap vallen tijdens de meditaties. da’s helemaal ok hoor. Sterker, dan kan de energie nog beter/dieper binnenkomen want dan zit ‘mind’ er niet meer tussen. Dat waar je de nacht mee ingaat, daar word je ook mee wakker, dus dubbel profijt op die manier en driebubbel veel Liefde! 💖 💞💖
Dat is mooi want ik “slaap” regelmatig tijdens meditaties… 💖
Ook mij gebeurt het met regelmaat🙈😉. Zelfs halverwege de dag. Dan luister ik de meditatie de volgende dag terug en krijg ik weer andere dingen mee🤷. Niet gaan liggen helpt me wel om meer ‘aanwezig’ te blijven. Eergisteren hoorde ik ‘s nachts; ga een lichtjes parade houden! ‘s Avonds gingen we wandelen met een veiligheidslichtje om onze arm …. Ik schoot in de lach van mijn knipperende lichtje! En daarnaast laat ik mijn eigen lichtje her en der gewoon maar schijnen 💖

Heel fijn!! Mijn duisternis loste op in licht , heel veel licht. Voel me licht . Dankjewel en mooie dag ❤️

ik schrok van de grote duistere wolk die ik zag, maar voelde dat ik erin kon lopen. in de wolk werd het steeds lichter om mij heen en kon ik er door heen lopen en terugkijkend was hij een stuk lichter geworden en wist ik dat ik met mijn Licht deze duisternis niet te vrezen had.

Zo belangrijk dat we dit gaan voelen, dat we de duisternis niet hoeven te vrezen, dat die oplost in ons Licht…  ✨💖✨

+ duisternis is ook licht:)Ik zie duisternis ook als iets moois!! Juist! Als we er maar met liefde naar kijken!!

Het was niet helemaal donker bij mij, maar op het moment dat de duisternis mijn lichaam raakte voelde ik me heel kordaat worden, zo van; F*CK you, blijf van me af! (Sorry, dit was echt wat er door me heen ging🤷) en op dat moment begon er licht te stralen vanuit mijn hele lichaam en trok de duisternis zich terug. Op de weg terug waren er nog slierten duisternis laag bij de grond, die weg waaiden door het feit alleen al dat ik daar liep.

Anderen bekeken ook

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Fill out this field
Fill out this field
Geef een geldig e-mailadres op.

Menu